مهمترین فاکتورهای اتصالات صنایع غذایی

اتصالات صنایع غذایی

اتصالات صنایع غذایی دارای استنلس استیل مقاوم و با کیفیت عالی می باشد. این اتصالات کاربردهای فراوانی در صنعت های گوناگون داشته و طرفداران بسیاری دارد. این اتصال ها در برابر زنگ زدگی، خوردگی و پوسیدگی مقاوم بوده و سالها می تواند کار کند. در ادامه به ویژگی های این اتصالات بیشتر اشاره خواهیم کرد. همچنین می توانید برای خواندن مطلب نکات مهم اتصالات استیل دنده ای، می توانید به مقالات قبلی رجوع کنید.

ویژگی های مهم اتصالات صنایع غذایی

با پیدایش استنلس استیل محصولات کثیری در جهان از جمله ی این اتصال ها قوی تر و با مقاومت بیشتری تولید شوند. از گام های مهم در زمینه ی تولید اتصال های غذایی از نوع استنلس استیل عبارتند از:

استنلس استیل های داغ درون قالب های متفاوت ریخته می شود که با روش های سرد و گرم کردن به آن شکل می دهند تا محصول تولید شود.

مواد خام ابتدا ذوب می شوند تا در شکل های متفاوت استفاده گردند. چگالی و توانایی تراکم در فرآیند تولید بررسی می شوند.

استنلس استیل

نیاز است تا گریدهای مختلف استنلس استیل با کیفیت لازم و مناسب برای اتصال های غذایی تولید شود تا برای صنایع یا ساختمان سازی ها، استفاده گردد. شیرآلات و اتصالات صنایع غذایی مقاوم تر از آهن های چدنی و چدن نشکن، مس و برنج هستند. همچنین در تحمل دما در شرایط مختلف نیز، این اتصالات از آلیاژهای نام برده شده، مقاومند. استنلس استیل ها دارای کربن می باشند اما ویژگی ضد زنگ و خوردگی را دارند.

اتصالات استیل ربیعی

استنلس استیل از مواد سختی تشکیل شده که در برابر ضربه دچار آسیب نمی شود اما تنها یک نقطه ضعف دارد و آن هم قیمت این اتصالات است. به دلیل داشتن کیفیت و ویژگی های بی نظیر ممکن است شما این اتصال ها را با قیمت های گوناگون و گران خریداری کنید.

اتصالات صنایع غذایی در دو گرید 304 و 316 طراحی و تولید می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید