قیمت میلگرد استیل چقدر است؟

میلگرد

قیمت میلگرد استیل به فاکتور های متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین این فاکتور ها کیفیت میلگرد می باشد.

در مطالب قبلی شما را با ضرورت استفاده از میلگرد استیل در ساخت و ساز آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص انواع میلگرد استیل به دست آورید.

بررسی قیمت میلگرد استیل

در کشور های مختلف هزینه و قیمت میلگرد متفاوت است. در اینجا ما به بررسی قیمت میلگرد استیل در کشور های دیگر می پردازیم.

هزینه نصب میلگرد 300 تا 2500 دلار با میانگین 800 دلار است. میلگرد برای خانه های مسکونی (3، 4 یا 5) به طور متوسط ​​0.75 دلار در هر فوت برای مصالح به تنهایی یا 0.18 تا 2.55 دلار برای هر پایه خطی بسته به طول و مقدار هزینه دارد. با احتساب نیروی کار، 0.90 تا 1.60 دلار برای هر فوت مربع برای نصب آن هزینه خواهید کرد.

با این حال، قیمت فولاد بسته به شرایط اقتصادی، گاهی اوقات در طول سال به شدت در نوسان است. این راهنما میانگین‌های فعلی را تا پایان سال 2020 نشان می‌ دهد. همیشه برای قیمت‌گذاری فعلی با تامین‌ کننده یا پیمانکار فلزات مشورت کنید.

مگر اینکه در حال انجام یک پروژه شخصی باشید، پیمانکار شما قیمت میلگرد را در سایر پروژه های بتنی لحاظ می کند.

میلگرد استیل

هزینه میلگرد در هر فوت چقدر است؟

هزینه میلگرد 0.18 تا 6.80 دلار به ازای هر پایه خطی بدون احتساب نصب است. مشتریان مسکونی معمولاً از 2.55 دلار در هر فوت تجاوز نمی کنند.

با نیروی کار، برای اکثر پروژه های خانه سازی حدود 1.20 تا 4.55 دلار برای هر پای خطی هزینه خواهید کرد. قیمت بسته به چند عامل کلیدی به شدت متفاوت است، از جمله:

طول چوب یا میله خریداری شده: برای یک چوب 20 فوتی در مقابل چوبی که فقط 2 فوت است، 50% 70% کمتر به ازای هر پا پرداخت خواهید کرد.

به عنوان مثال:

یک میلگرد 60 درجه 3 به طول 20 فوت حدود 8 دلار برای هر چوب یا حدود 0.40 دلار برای هر پا هزینه دارد.

برای همان چیزی که فقط 2 فوت طول دارد، 2.20 دلار یا حدود 1.10 دلار برای هر فوت پرداخت خواهید کرد.

خرید به صورت عمده: با خرید یکجا بیشتر به ازای هر فوت کمتر می پردازید.

اندازه خریداری شده: با افزایش قطر، مبلغ بیشتری پرداخت خواهید کرد. در زیر به هزینه ‌های اندازه‌ بندی خاص می‌پردازیم

درجه 40 یا 60: بسته به فروشنده، ممکن است برای یک گرید 40 نسبت به درجه 60 کمی کمتر بپردازید، اما این بستگی به میزان موجودی آنها و قیمت فعلی فولاد دارد.

لوکیشن شما. هرچه هزینه محل زندگی شما بیشتر باشد، احتمالاً هزینه بیشتری برای میلگرد و نیروی کار برای نصب آن خواهید پرداخت.

قیمت نصب میلگرد به ازای هر فوت مربع

میلگرد برای نصب هر فوت مربع 0.90 تا 1.60 دلار هزینه دارد.

بیشتر هزینه ها از نیروی کار است. هزینه مواد 0.20 تا 0.30 دلار در هر فوت مربع است. هزینه های نیروی کار بقیه را تشکیل می دهد یا 0.70 تا 1.30 دلار به ازای هر فوت مربع.

هزینه میلگرد شماره 3 ساختمان های مسکونی

میلگرد درجه 40 یا 60  3 0.18 تا 1.25 دلار برای هر پایه خطی هزینه دارد. این کوچکترین اندازه است و معمولاً در برنامه های کم بار یا غیر باربر مانند پاسیو یا راهرو استفاده می شود.

هزینه میلگرد شماره 4 ساختمان های مسکونی

میلگرد های درجه 40 یا 60 در هر فوت مربع 0.30 تا 2 دلار قیمت دارند. از این نوع میلگرد ها در سایز های متوسط برای فونداسیون کف و همچنین دیوار ها استفاده می شود.

محاسبه قیمت میلگرد استیل

اخیراً قیمت میلگردهای استیل مورد استفاده در ساخت و سازهای بتن مسلح در طی یک سال در عربستان و جاهای دیگر به درجات مختلف دو برابر شده است. به عنوان یکی از اقلام سربی مصالح ساختمانی، افزایش ناگهانی قیمت میلگرد استیل منجر به نوسان قیمت سایر اقلام ساختمانی مانند کابل، بتن، گچ و غیره شده است.

این افزایش قیمت میلگرد استیل به عوامل اقتصادی متعددی از جمله افزایش قیمت مواد اولیه، افزایش تقاضای جهانی، افزایش هزینه حمل و نقل و بیمه نسبت داده می شود.

میلگرد استیل

به طور کلی، هیچ توجهی به کاهش تشدید هزینه های ساخت و ساز به صورت کمی و قراردادی در کشورهای عربی وجود ندارد، زیرا اقتصاد آنها به شدت به قیمت نفت وابسته است در حالی که تورم کلان کلی کمی و باثبات را تجربه می کند.

با این حال، تشدید اخیر میلگردهای استیل به طرز نگران کننده ای باعث ایجاد اختلافات قراردادی، ادعاها و نقض قراردادها شده است. این مقاله الگوی قیمت میلگردهای استیل را در دو سال گذشته در عربستان سعودی دنبال می‌کند و یک مدل ریاضی برای پیش‌بینی قیمت‌های آتی آن ارائه می‌کند.

مالکان، شرکت‌های طراحی و پیمانکاران می‌توانند از ابزار توسعه ‌یافته برای 1) پیش‌بینی قیمت‌های آتی میلگرد استیل، و 2) برای اجرای مفاد قرارداد مربوط به پرداخت غرامت به پیمانکار استفاده کنند.

در طول دو سال گذشته، قیمت‌های استیل تقویت‌ شده یکی از اقلام اصلی در افزایش قیمت هزینه‌های ساخت و ساز بوده است، زیرا سایر موارد مانند پنجره‌ها، درها، کابل‌های برق و موارد دیگر دنبال می‌شوند.

افزایش قیمت میلگرد استیل در سطح داخلی و بین المللی به عوامل اقتصادی متعددی از جمله افزایش مواد اولیه، افزایش تقاضای جهانی و افزایش هزینه های حمل و نقل و بیمه نسبت داده می شود. در مورد عربستان سعودی، یک مطالعه بازار گزارش داد که افزایش قیمت میلگرد استیل در عربستان سعودی ناشی از افزایش 80 درصدی قیمت ضایعات استیل، افزایش 50 درصدی قیمت اسلب در دو ماه، افزایش 100 درصدی هزینه های حمل و نقل، افزایش 300 درصدی است.

در حمل و نقل سنگ آهن، افزایش 20 درصدی مواد اولیه سنگ آهن علاوه بر افزایش هزینه های بیمه دریایی، افزایش تقاضای جهانی چین برای واردات 38 میلیون تن استیل و سنگ آهن و باز کردن بازار آمریکا برای وارد کنندگان محصولات استیل بوده است.

بخش اول این مقاله بررسی جامعی از بازارهای فولاد RB بین‌المللی و محلی، علاوه بر بررسی مدل ‌های پیش‌بینی تورم ساخت‌ وساز و همچنین درمان قراردادی تورم در کشورهای توسعه‌ یافته را پوشش می‌دهد.

بخش دوم الگوی داده های تاریخی قیمت ماهانه میله های فولادی تقویت شده در عربستان سعودی را دنبال می کند. در بخش سوم، مدل‌های پیش‌بینی قیمت فولاد RB، قابل اجرا برای دو دوره مختلف از مدت زمان پروژه نشان داده شده است.

قیمت‌های فولاد RB پیش ‌بینی ‌شده با داده‌های واقعی برای اندازه‌گیری قابلیت اطمینان آنها تأیید شد. بخش چهارم نتیجه می گیرد که ریسک تورم قیمت فولاد RB باید بر عهده مالک و پیمانکار باشد. یعنی در صورت افزایش قیمت فولاد، مالک پول بیشتری برای پیمانکار پرداخت می کند در حالی که در صورت کاهش قیمت فولاد، مالک پول کمتری به پیمانکار می پردازد.

بررسی قیمت میلگرد استیل

با توجه به ماهیت این مشکل پژوهشی، این بخش بررسی قیمت های فولاد RB بین المللی و محلی، انواع مدل های پیش بینی و درمان قراردادی تورم ساخت و ساز را پوشش می دهد.

بازار بین المللی و محلی فولاد RB

در سطح بین المللی و محلی، اخیراً تورم هزینه های ساخت و ساز در محدوده 10٪ تا 20٪ وجود داشته است که دلیل آن افزایش مصالح ساختمانی است که ناشی از افزایش هزینه میلگردهای فولادی تقویت شده (RB) به عنوان یک اقلام سرب است.

گزارش شده است که تأثیر مستقیم تورم هزینه میلگرد های تقویت کننده و سایر هزینه های مصالح ساختمانی در هزینه های ساخت و ساز به میزان 1220% در ایالات متحده برای دوره نوامبر 2003 تا نوامبر 2004 افزایش پیدا می کند.

در سطح محلی در عربستان سعودی، اگرچه تأیید نشده است، گزارش شده است که تورم هزینه های RB بین 40٪ تا 100٪ بوده و تأثیر آن بر هزینه های ساخت و ساز حدود 7٪ است.

مدیریت نامناسب تورم توسط طرف‌های قرارداد در صنعت ساختمان، آسیب‌های هنگفتی به اقتصاد ملی وارد کرده است. ورشکستگی چندین پیمانکار، توقف و تاخیر پروژه های عمرانی و تاخیر در شروع چندین پروژه عمرانی از جمله زیان های آن بود.

میلگرد یک میله تقویت کننده فولادی است که برای تقویت بتن استفاده می شود و به عنوان بخشی از فرآیند ساخت به داخل بتن ریخته می شود. این بخش عمده بتن است و تخمین هزینه بتن را نمی توان بدون تخمین میلگرد به طور دقیق محاسبه کرد.

تخمین های دقیق و دقت بالا و زمان برگشت سریع چیزی است که ما را نسبت به رقبای خود بهتر می کند. ما با ارسال پیشنهادات بیشتر به موقع به مشتریان خود کمک می کنیم که مناقصه های سودآور را برنده شوند. با همکاری با ما، مشتریان ما برآورد دقیق میلگرد را در یک صفحه گسترده شامل موارد زیر دریافت می کنند:

چگونه قیمت میلگرد استیل را برآورد کنیم؟

محاسبه هزینه میلگرد عامل اصلی در برآورد هزینه بتن است که دقت و اعتبار برآورد را تعیین می کند و به کارفرما کمک می کند تا مشاغل سود آورتری را به دست آورد. بنابراین مهمترین و زمان برترین کار در فرآیند تخمین ملموس است.

مناقصه حرفه ای مصمم به محاسبه دقیق برخاستن مواد میلگرد و برآورد هزینه است، اولین قدم در این محاسبه، دریافت قیمت نیروی کار و مواد است. این یک پلت فرم آنلاین برای دریافت به روز قیمت نیروی کار و مواد و همچنین بهره وری نیروی کار با توجه به محل پروژه است.

در مرحله بعدی، تیم مهندسین سایت ما بهره‌ وری واقعی نیروی کار و قیمت واقعی بازار را دریافت می‌ کنند. در مرحله آخر، با ترکیب مقادیر به دست آمده در دو مرحله اول و محاسبه دقیق تر و دقیق تر هزینه واحد برای هر خط، قیمت های نهایی را محاسبه می کنیم.

تمام محاسبات محرمانه است و با کسی به اشتراک گذاشته نخواهد شد، اما ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که دقیق ترین هزینه واحد را برای مشتریان ارائه می دهیم.

فولاد کربنی رایج ترین شکل میلگرد فولادی (مخفف میله تقویت کننده یا فولاد تقویت کننده) است.

میلگرد معمولاً به عنوان یک وسیله کششی در بتن مسلح و سازه های بنایی مسلح که بتن را در حالت فشرده نگه می دارد استفاده می شود.

با این حال، همانطور که به راحتی شکل می گیرد، میلگرد در زمینه صنایع فلزی نیز رواج یافته است. آلرو میله‌های جداگانه دارد، اما میلگرد را می ‌توان به صورت مشبک نیز یافت.

اطلاعات بیشتر درباره میلگرد

میلگرد در ابتدا برای استفاده در کاربردهای بتن طراحی شد. اگرچه بتن دارای مقاومت فشاری عالی است، اما مقاومت کششی می تواند مشکل ساز باشد. افزودن میلگردی که در بتن در حال شکل ‌گیری می‌شود، برای ایجاد مقاومت کششی بهبود یافته بتن است. سطح طناب مانند میلگرد برای ایجاد پیوند بهتر با بتن طراحی شده است.

میلگرد استوک در گریدهای 40 و 60. علاوه بر این، ما مش تقویت کننده بتنی را حمل می کنیم تا بتوانید هر آنچه را که نیاز دارید را در یک مکان دریافت کنید.

  • خواص

میلگرد معمولاً در بتن برای ایجاد استحکام کششی بهبود یافته استفاده می شود

به راحتی خم می شود و شکل می گیرد

کاربردهای معمولی

کاربردهای بتن

صنایع دستی فلزی و هنرهای تزئینی

میله فولاد کربنی به صورت مسطح، شش گوش، گرد و مربع در موجود است.

فولاد کربنی برای بسیاری از محصولات صنعتی و کاربردهایی که در آن به استحکام و دوام نیاز است ایده آل است.

ویژگی های میله های فولاد کربنی بر اساس محتوای کربن است. افزایش محتوای کربن باعث افزایش سختی و استحکام فولاد کربنی می شود.

برعکس، محتوای کربن کمتر منجر به فولاد کربنی نرم‌ تر (مطیف) می ‌شود که ماشین‌ کاری و جوشکاری آن آسان ‌تر است.

نوع فولاد کربنی مورد نیاز عموماً بر اساس الزامات کاربرد است. اگر برای تعیین میله فولاد کربنی مناسب برای شغل خود به کمک نیاز دارید، تیم فروش ما خوشحال است که به شما کمک کند.

برای اطلاع دقیق از قیمت میلگرد می توانید با کارشناسان ما با شماره تماس ۶۶۳۹۲۵۳۹ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید