مهمترین ویژگی کور استنلس استیل

کور استنلس استیل

در این مطلب می خواهیم برای شما از کور استنلس استیل که از معروف ترین استنلس استیل ها می باشند، صحبت کنیم. تنها برای اتصال در لوله کشی ها استفاده شده و در اندازه ی تقریبا یکسان، در دسترس هستند. کور استنلس استیل برای تطابق با سیستم ها و استانداردهای   ASTM, ASME, MSS, DIN, EN و JIS بررسی شده اند. همچنین می توانید برای خواندن مقاله ی انواع شیرآلات استنلس استیل رایج، به سایت مراجعه کنید.

کور استنلس استیل چیست

کور استنلس استیل فلنج لوله ای است که برای بستن انتهای لوله در باز شدن سیستم لوله کشی استفاده می شود تا از جریان مایع و سیال، جلوگیری کند.فلنج های کور لوله بیشتر برای تست فشار مایعات یا گازها در لوله یا مجراها استفاده می شود.

استانداردها:

ANSI B16.5 .DIN25762766,DIN2632-2638

مواد سازنده:

هر کدام از مواد تشکیل دهنده ی فلنج ها به کارکرد و کاربردی که بنا به دستور ارسالی به آن داده می شود، عمل می کند. این به دلیل تمامیت ساختاری کارکردی است که فلنج بر آن کار خواهد کرد. از مواد تشکیل دهنده ی این اتصالات می توان به کربن استیل، فولاد آلیاژی، استنلس، آلیاژ نیکل و تیتانیوم اشاره کرد.

طراحی ها:

کارخانه ها می توانند بر اساس طرح دلخواه و مورد نظر مشتری فلنج را بسازند و از جمله ی آنها می توان به فلنج گلودار، فلنج اسلیپ آن، فلنج لبه دار، فلنج لب جوینت و فلنج کور اشاره کرد.

کور استنلس استیل

اندازه و شکل های دلخواه توسط شرکت های بسیاری طراحی می شود که در این میان تنها معروف ترین اتصالات مورد نظر نیست. بسیاری از فلنج ها می توانند شامل جزئیات ماشینی مانند سطوح واشر، جزئیات ظاهری، مته های غیر استاندارد، لبه ی اریب دار و شعاعی و غیره، باشند.

امیدواریم از مطلب کور استنلس استیل راضی بوده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید