اتصالات دارویی چه ویژگی هایی دارد

اتصالات صنایع غذایی
مهمترین فاکتورهای اتصالات صنایع غذایی
دسامبر 30, 2019
اتصالات استنلس استیل
بررسی مهمترین فاکتورهای اتصالات دارویی
فوریه 23, 2020
اتصال دارویی استنلس استیل

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی ویژگی های اتصالات دارویی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین فاکتورهای صنایع غذایی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبل، این مقاله را بخوانید.

مهمترین ویژگی های اتصالات دارویی چه می باشد؟

استنلس استیل و به طور خاص گرید 304 استنلس استیل یکی از متداول ترین و رایج ترین مواد اولیه درصنعت ساخت و تولید تحهیزات درمانی و پزشکی، به شمار می رود. این استنلس استیل به طرز شگفت آوری در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت نشان داده است. ویژگی های ذکر شده و وجود کربن کم در استنلس استیل باعث شده تا برای طیف گسترده ای از کاربردهای پزشکی ایده آل باشد.

گرید 304 استنلس استیل بسیار کارآمد بوده و بسیار قوی و سخت می باشد. می توان این استنلس استیل را در انواع و نمونه های متنوع تولید کرد. همچنین از این گرید برای تجهیزات و ابزاری که تو خالی می باشند، مانند سینک، کاسه و غیره استفاده می شود.

سایر تجهیزات پزشکی نیز از استنلس استیل با گریدهای مختلف دیگر ساخته می شود.

مزیت های اتصال دارویی استنلس استیل

مقاومت بالا در برابر خوردگی، پوسیدگی و فرسودگی.

سطوح استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر باکتری ها.

اتصال های دارویی استنلس استیل به خوبی طراحی و تولید شده اند.

هنگامی که به خواص شیمیایی این اتصال ها نگاه می کنید می توانید دریابید که چرا در صنعت های پزشکی به صورت گسترده استفاده می شود.

اتصالات دارویی

استنلس استیل های ضد زنگ جراحی شامل عناصری مانند نیکل، کروم و مولیبدن است که به طور خاص در ویژگی های جذب کننده تاثیر دارد. برای مثال، کرومیوم باعث بهبود مقاومت در برابر خوردگی و خراشیدن این فلز می شود. نیکل باعث جلا پیدا کردن و تمیزی شده و مولیبدن پس از شکل گیری، سخت می شود که برای لبه های تیز و برش دهی لازم است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
شیرآلات استنلس استیل و کیفیت آن

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتصالات دارویی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

1 دیدگاه

  1. […] دارویی بپردازیم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به بررسی ویژگی های اتصالات دارویی پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 13 =

با ما در تماس باشید