خرید ورق استیل در سال 1401

خرید ورق استیل

برای خرید ورق استیل در سال 1401 لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با کاربرد استیل در اتصالات صنایع غذایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

تامین کنندگان ورق فولاد ضد زنگ دارای دسترسی های متنوعی برای مصرف کنندگان می باشند بدون شک، شما در انتخاب و خرید ورق استیل گزینه های زیادی را پیش رو دارید.

با این حال، دانستن اینکه از چه درجه استیلی استفاده شود، تعیین می کند که در چه محیطی می توان از چه نوع فولاد ضد زنگی استفاده کرد.

به عبارت دیگر، چه میزان مقاومت خوردگی توسط مصرف کننده نیاز است، بستگی به صنعت مصرف کننده دارد. آیا از ورق استیل در فضای باز استفاده می شود یا بسته و در چه نوع شرایط آب و هوایی؟

آیا آن را در حمام، آشپزخانه، و یا برای پانل های معماری یا قطعات خودرو استفاده می شود؟

خرید ورق استیل

نکات مهم در خرید ورق استیل

در اینجا یک راهنمای مختصر برای کمک به مشتریان ما برای انتخاب اندازه مناسب، درجه و فولاد ضد زنگ برای هر کاری آماده کرده ایم.

ضخامت ورق استیل ضد زنگ

ابتدا در نظر بگیریم که ورق فولاد ضد زنگ توسط یک فرآیند صنعتی به قطعات نازک و صاف تشکیل شده است که می تواند برش داده شود و به شکل های مختلف شکل بگیرد.

بسیاری از اشیاء روزمره در اطراف ما از ورق های ضد زنگ ساخته شده اند.

ضخامت ورق ها تا 6 میلیمتر (.25 اینچ) متفاوت است. هر ضخامت بالاتر به عنوان صفحه طبقه بندی شده است و برای سایر اهداف صنعتی یا تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

به استثنای U.S.، ضخامت ورق در میلیمتر مشخص می شود. در U.S.، ضخامت ورق فلز معمولا توسط سنجش مخصوصی مشخص می شود.

بزرگترین عدد سنج، فلز نازک تر است. این مجموعه اندازه ورق استاندارد 4 ‘x 8’، 4 ‘x 10’، و 5 ‘x 10’، اما سفارشی به هر اندازه را ارائه می دهد.

ورق استیل شما باید چه گرِیدی داشته باشد؟

گِرِید زیادی از استیل در دسترس وجود دارد تولید کنندگان ورق در گِرِید زیر را ارائه می دهند: 304، 304L، 316 \/ 316L، 301 Ann، 301qh، 301HH، 301FH، 302، 309، 310، 321، 330، 347، 409، 410، 430، 600، 625، 718، 15 5، 17 4، 17 7، A286، و 2205.

گِرِید توسط فرمول شیمیایی تعیین می گردد. از تمام آلیاژهای استیل، درجه سری 300 بیشترین استفاده را دارد که از آن استفاده می شود، که از آن، فولاد آستنیتی 304 آلیاژی ترین نوع است.

تنوع و قدرت آن را به طور گسترده ای قابل استفاده می کند، و در فرم های بیشتری در دسترس قرار می گیرد.

این نوع ورقه ها تقریبا 70٪ از تمام استیل ساخته شده است آستنیتی، یک محلول غیر مغناطیسی، جامد عمدتا آهن و کربن است که مربوط به ساختار کریستالی اولیه آن است.

درجه سری 300 مقاوم ترین نوع در برابر خوردگی، جذب است و می تواند به راحتی شکل گرفته و جوش داده شود.

استیل 304 درجه ایده آل است که نه تنها به دلیل ویژگی های جوشکاری باور نکردنی آن، بلکه همچنین به دلیل ساختار آستنیتی متعادل آن استفاده می شود.

به طور گسترده ای در بسیاری از کاربردهای صنعتی، معماری و حمل و نقل استفاده می شود.

سطح مقاوم در برابر خوردگی، یا آنچه که از استیل ضد زنگ استنلس است، مربوط به مقدار کربن و کروم مورد استفاده در آلیاژ می باشد.

مقاومت در برابر خوردگی بسیاری از گِرِید از استیل ناشی از آلیاژ آهن پایه با حداقل 10.5٪ کروم و حداکثر 15٪ کربن است.

Chromium یک فیلم منفعل از اکسید کروم را فراهم می کند که به سطح بالا می رود، فولاد را پوشش می دهد و از آن عبور می کند و خوردگی را از گسترش به ساختار داخلی فلز می گیرد. بنابراین، افزایش مقدار کروم باعث افزایش مقاومت به خوردگی می شود.

ورق فولاد ضد زنگ باعث تفاوت می شود

علاوه بر بسیاری از نمرات از فولاد ضد زنگ، ورق ها بسته به نوع کاربردی که از فولاد ضد زنگ استفاده می شود، روکش می شود.

روکش ها شماره یا آلفا کد شده اند: 1، 2b، 2d، 2ba (یا به سادگی روشن شده اند) 3، ​​4، 6، 7، 8، و TR. ورق های فولادی ضد زنگ در هر دو طرف استاندارد 2B و انواع مختلف جلا می دهند.

سطوح جلا دهنده از استاندارد 4 به یک آینه روکش می شود 8 و معمولا با پوشش وینیل قابل جابجایی پوشیده شده است.

ورقه های براش خورده شایع ترین است. به راحتی قابل تشخیص است، شما تقریبا تمام لوازم جانبی فولاد ضد زنگ را می توانید از این نوع ورقه ها تهیه کنید.

ظاهر ورقه های براش خورده روکش روشن و مشخص شده توسط خطوط کوتاه، یکنواخت، موازی جلا، با یک دانه قابل مشاهده مشخص می شود.

این نوع ورقه برای استفاده روزانه طراحی شده و برای مخفی کردن علائم، اثر انگشت، خراش ها و غیره می باشد.

روکش آینه ای، سطح بازتابنده و بسیار جلا  دهنده از هر فولاد ضد زنگ می باشد. روکش به روکش رسیده است با پرداخت با ساینده های پیشین پیوندی و پس از آن، تا زمانی که تمام خطوط سمباده خورده حذف شوند.

بدترین سناریو برای یک مهندس طراحی یک سازه فلزی یا کابینه چیست؟ یکپارچگی ساختاری آن شکسته باشد. ضخامت فلزی مورد استفاده در محفظه به طور مستقیم به یکپارچگی ساختاری آن تاثیر می گذارد و یکپارچگی ساختاری ضعیف می تواند طراحی شما را به خطر بیندازد.

اگر مطمئن نیستید چه ضخامت فلزی برای استفاده از محصول خود می خواهید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم!

شما درک بهتر از ضخامت های فلزی، نحوه تفاوت آنها بین انواع فلزات، نحوه اندازه گیری فلزات مختلف و نحوه انتخاب اندازه گیری ضخامت برای پروژه شما است.

گیج یا اینچ؟ چگونه ضخامت فلز را اندازه گیری کنیم؟

برخی از انواع فلزات از لحاظ ضخامت اندازه گیری می شوند.

برای فلزات آهنی، مانند فولاد ضد زنگ و فولاد گالوانیزه، ضخامت آن در گیج اندازه گیری می شود. گیج های رایج از 14 اندازه گیری 24 گالوانیزه برای فولاد گالوانیزه و 8 اندازه گیری 22 گیج برای فولاد ضد زنگ متغیر است.

هرچه گیج بالاتر باشد فلز نازک تر است. به عنوان مثال، یک ورق 14 گیج فولاد ضد زنگ ضخیم تر از یک ورق 20 گیج است.

بسیاری از تولید کنندگان ورق فلز از فولاد 8 یا نازک تر استفاده می کنند. اگر فولاد ضخیم تر از آن را دریافت کنید، دیگر به عنوان ورق فلز اشاره نمی شود و به جای آن به عنوان فلز شناخته می شود.

ضخامت آلومینیوم و سایر مواد غیر آهنی در اینچ اندازه گیری می شود. ضخامت آلومینیومی معمولی می تواند بین .030 ‘و .186’ متفاوت باشد.

ضخامت فلزی اغلب در ارتباط است و در ارتباط با تحمل و اندازه اسمی نوشته شده است. به عنوان مثال، یک ورق 16 گیج فولاد ضد زنگ دارای اندازه اسمی از 0.057 ‘با تحمل + .006\000 است.

از آنجا که آلومینیوم غیر فلزی نیست و در گیج اندازه گیری نشده است، ضخامت آن به عنوان .061 ± .002 توصیف می شود. پس چگونه ضخامت فلزی مناسب را برای محصول خود انتخاب می کنید؟

ضخامت مناسبی از مواد را برای محصول فلزی خود انتخاب کنید.

مهندسان به طور معمول تصمیم می گیرند که اندازه گیری یا ضخامت را بر اساس پرونده مورد بررسی قرار دهند.

بهترین مکان برای شروع، براورده کردن نیازهای محصول شما و ارزیابی نوع ماده، وزن، قدرت مواد و انعطاف پذیری آن است.

بعد، در مورد نیازهای برنامه خود، از جمله نصب سایت ها ، شرایط آب و هوایی، الزامات حمل و نقل و سایر متغیرها بحث کنید.

حالا که این سؤالات را پاسخ دادید، می توانید اندازه گیری ضخامت را انجام دهید که این مشخصات و نیازهای شما را نشان می دهد.

ممکن است عوامل دیگری مانند هزینه و دسترسی وجود داشته باشد، که به فرآیند انتخاب قرار می گیرند، اما این یک نقطه شروع عالی است.

در اینجا یک فاکتور دیگر هم وجود دارد: اگر به دلیل وزن یا سایر الزامات به ورق نازک احتیاج باشد، لازم است تا سفتی و فرم را نیز در نظر بگیرید. این موارد معمولا به ورقه های فلزی برای حفظ یکپارچگی ساختاری اضافه می شوند.

چگونه می توانید آن را پیگیری کنید؟ ما یک راهنمای دستی را برای مرجع سریع در طول فرآیند طراحی ایجاد کرده ایم که شامل ابعاد و ضخامت های فلزی معمولی است. در حالی که اندازه گیری های اضافی و ضخامت های موجود برای فلزات در این راهنما وجود دارد،

بسته بندی

ما بررسی کردیم چگونگی اندازه گیری ضخامت فلزات مختلف را بررسی کنیم و به همین دلیل مهم است که ضخامت مناسب برای محصول ورق فلزی خود را انتخاب کنید.

انتخاب مقاوم در برابر فلز یا ضخامت مناسب برای پروژه شما تنها یک مرحله در روند طراحی است. آیا شما به دنبال راهنمایی های طراحی فلزی اضافی هستید؟

یاد بگیرید چگونه می توانید طرح های تولید برای تولید (DFM) را برای سرعت بخشیدن به تولید و کاهش هزینه ها اعمال کنید.

آلیاژهای استیل ضد زنگ برای کاربرد های بزرگ و کوچک در صنایع بی شماری محبوب هستند.

اما اگر به دنبال طراحی یک سیستم ، ایجاد طرح های خیره کننده یا ساخت قطعات و تجهیزات هستید ، باید با محصولات اصلی فولاد ضد زنگ شروع کنید و از آنجا کار کنید.

در این راهنما، می خواهیم به رایج ترین شکل ها و اندازه های استیل ضد زنگ که با آنها روبرو خواهید شد و ملاحظاتی که باید هنگام تعیین محصول ایده آل برای پروژه بعدی خود انجام دهید ، بررسی کنیم.

ورق ها ، صفحات و بار های استیل ضد زنگ

قبل از اینکه به ویژگی های مختلف آلیاژها ، روکش ها و سایر جزئیات متالورژی بپردازیم ، باید شکل ها و قالب های مختلفی را که امروزه فولاد ضد زنگ در آن فروخته می شود ، کشف کنیم.

هر کدام بسته به استفاده در نظر گرفته شده شما مزایای مختلفی را ارائه می دهند.

به این ترتیب ، درک گزینه های شما می تواند به شما کمک کند تا فرمی را پیدا کنید که از نزدیک با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و از هزینه های اضافی و زمان صرف شده برای پردازش بیشتر قبل از استفاده از فولاد ضد زنگ خود جلوگیری کنید.

ورق استیل ضد زنگ

ورق استیل ضد زنگ در بیشتر موارد انعطاف پذیر ترین گزینه است هم از نظر اندازه و هم از نظر شکل و هم از نظر توانایی شما در ساخت محصولات یا رعایت مشخصات طراحی شما.

بسته به نیاز شما ، ورق های استیل ضدزنگ را با ضخامت حدود 6 میلی متر پیدا خواهید کرد.

محصولات بالاتر از این ضخامت به جای آن به شکل صفحه می افتند.

در بیشتر موارد ، تأمین کننده فولاد ضد زنگ طیف وسیعی از اندازه های استاندارد را ارائه می دهد.

اندازه های مشترک شامل 48 اینچ 120 اینچ (تقریباً 122 سانتی متر 305 سانتی متر) ، 60 اینچ با 120 اینچ (تقریباً 152 سانتی متر 305 سانتی متر) و 72 اینچ با 120 اینچ (تقریباً 183 سانتی متر 305 سانتی متر).

با این حال ، بسیاری از تأمین کنندگان همچنین می توانند خدمات برش فلزی را با استفاده از برش های پلاسما ، برش های واترجت و سایر ابزارها ارائه دهند تا محصولی را ارائه دهند که دقیقاً اندازه و شکل ایده آل شما را برآورده کند.

ورق برای شکل دادن یا برش ورق استیل برای ایجاد قطعات و تجهیزات با وزن سبک تر ایده آل هستند.

بیشتر ورق ها در یک کشور آنیل تحویل داده می شوند و تعادل عالی از قدرت و انعطاف پذیری را فراهم می کنند.

این بدان معناست که شما اغلب می توانید ورق های استیل ضد زنگ را مستقیماً از حمل و نقل به مطبوعات برای شکل گیری یا جدول جوشکاری برای ساخت با حداقل آماده سازی یا پردازش قبل از آن مصرف کنید.

از آنجا که این ورق اغلب به اندازه های استاندارد برش داده می شود ، از برخی اشکال دیگر نیز آسان تر و کارآمدتر است.

نوار استیل ضد زنگ

بر خلاف صفحه یا ورق های استیل ضد زنگ ، نوار استیل ضد زنگ به شکل های مختلفی از جمله گرد ، مربع و … به همراه زاویه و نوار مسطح و نوار توخالی ارائه می شود.

نام آنها اساساً به شکل آنها اشاره دارد و راهی آسان برای شروع محدود کردن گزینه ها برای یافتن نوع نوار ایده آل شما ارائه می دهد.

مانند صفحه و ورق ، میله های استیل ضد زنگ در ضخامت های مختلف (یا قطر بسته به شکل) موجود است. اندازه استاندارد از 3 میلی متر تا 25 میلی متر است.

میله های مسطح اغلب برای کمک به شکل گیری صفحات پایه و براکت ها یا تقویت مناطق کلیدی که در غیر این صورت صفحه ممکن است یک انتخاب ضعیف باشد ، استفاده می شود.

میله های استیل ضدزنگ (که گاهی اوقات به آنها به دور استیل ضد زنگ گفته می شود) در ماشینکاری برای ایجاد اتصال دهنده ها ، لوله های نخ یا شفت و سایر موارد بسیار محبوب هستند.

میله های شش ضلعی و توخالی اغلب در سناریوهای تحمل وزن و ساخت بسیاری از عناصر پرتوهای ساختاری رایج استفاده می شود. از جمله پرتوهای I ، تیرهای H و پرتوهای C.

با این وجود میله های شش ضلعی همچنین می توانند از ماشینکاری استفاده کنند که شبیه به دور استیل ضدزنگ است و امکان تولید سریع آجیل و سایر اتصال دهنده ها را فراهم می کند.

میله های مربع به خوبی در هر دو دسته قرار می گیرند ، و پشتیبانی از ساختاری عالی و تحمل بار را ارائه می دهند و در عین حال یک شکل و قالب ایده آل برای ماشینکاری و ساخت اتصال دهنده های مختلف نیز هستند.

سایر ویژگی های مورد توجه

البته ، هنگام انتخاب محصول ایده آل فولاد ضد زنگ برای نیازهای شما ، قالب واقعی فقط بخشی از تصمیم کلی است.

شما همچنین باید بهترین آلیاژ استیل ضدزنگ ، اتمام ایده آل و سایر ویژگی ها را تعیین کنید که ممکن است بر عمر خدمات مؤلفه های شما تأثیر بگذارد و به طور کلی برای بودجه شما مناسب باشد.

گرید هایی که باید در نظر بگیرید.

بیشتر محصولات صفحه ، ورق یا نوار در طیف وسیعی از آلیاژها از جمله آنهایی که در سری 200 ، 300 و 400 قرار دارند در دسترس خواهند بود.

با این حال، همچنین ممکن است متوجه شوید که نمرات تخصصی برای مصارف خاص در دسترس است.

300 فولاد ضد زنگ در بیشتر موارد تعادل عالی در هزینه ، وزن ، توانایی ساخت و مقاومت در برابر خوردگی را فراهم می کند.

با این حال ، فولاد 400 سری در برنامه های خدمات غذایی ، محیط های پزشکی یا هنگام جستجوی گزینه ضد زنگ فری محبوب است.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آلیاژهای مختلف ضد زنگ و صفات آنها هستید ، حتماً با راهنمای ما در مورد نمرات و خانواده های فولاد ضد زنگ مشورت کنید.

پایان یکی دیگر از ملاحظات دیگری است که می تواند بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد و فولاد ضد زنگ شما را با استفاده در نظر گرفته شده بهتر تراز کند.

این راهنما برای ساده ‌سازی فرآیند خرید فلز نوشته شده است، با تمرکز بر اینکه چگونه مدیران خرید می‌ توانند در حد وسط بین تامین ‌کنندگان و مشتریان شما حرکت کنند.

در شغلی که ارزشمند است اما به ندرت آسان است، شما به انجام کارهایی که باید انجام دهید عادت دارید. و در این راهنما، اطلاعات و توصیه‌هایی را به اشتراک می ‌گذاریم که می ‌توانید در کار خود به‌عنوان مدیر خرید اعمال کنید.

ما با مروری بر کاربردهای رایج برای انواع فلزات شروع خواهیم کرد. سپس، چند نکته و ترفند را برای مدیران پرمشغله خرید پوشش خواهیم داد. این موارد شامل:

  • اجتناب از مشکلات کیفیت در محصولات فلزی
  • غلبه بر نگرانی های حمل و نقل
  • تامین حداقل مقادیر
  • رعایت مقررات دولتی
  • تامین منابع داخلی

در نهایت، ما راهنما را با چیزی به پایان می ‌رسانیم که آرزو می ‌کردم در ابتدای کارم به آن دسترسی داشته باشم واژه ‌نامه اصطلاحات صنعتی.

به جای جستجو در همه جا، داشتن همه تعاریف در یک مکان عالی است.

بنابراین، خوشحال باشید که آزادانه در سراسر این راهنما حرکت کنید و به هر بخش که برای شما مفیدتر است بروید. امیدوارم آنچه در این صفحات وجود دارد به فرآیندهای شما کمک کند و به شما زمان بیشتری بدهد تا بهترین انجام می دهید.

همه ما از این واقعیت آگاه هستیم که استنلس استیل بهترین نوع فولادی است که به دلیل خواصی که از خود نشان می دهد در سراسر جهان در هر صنعتی استفاده می شود.

برای کسانی که نمی دانند استنلس استیل چیست و کجا می توانید تولید کنندگان و تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ را پیدا کنید، این مقاله برای شما مناسب است.

به شما کمک می کند تا همه چیز را در مورد آن و بهترین کیفیت محصولات فولادی ضد زنگ درک کنید. همچنین مواردی را که باید قبل از خرید ورق و صفحات فولادی ضد زنگ در نظر داشته باشید را مورد بحث قرار خواهیم داد تا از بروز هرگونه مشکل در آینده جلوگیری شود.

بنابراین، یک اینچ از صفحه نمایش خود تکان نخورید زیرا تمام جزئیات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد. برای درک صحیح صفحات و ورق های فولادی ضد زنگ به آن پایبند باشید و آن را تا انتها بخوانید.

استیل ضد زنگ

استنلس استیل عملیات حرارتی و تکمیل شده است و در زیر فولاد آلیاژی بالا طبقه بندی می شود. از عناصری مانند کروم، نیکل، مولیبدن، منگنز، نیکل و غیره تشکیل شده است. افزودن این عناصر استحکام بیشتری به محصول می دهد و استحکام شکل پذیری آن را در آن افزایش می دهد.

تمام عناصر اضافه شده به آن، خواص استنلس استیل را افزایش می دهد، که آن را برای استفاده در هر صنعتی بهترین می کند. دارای خاصیت مقاومت در برابر خوردگی است، به همین دلیل است که به طور گسترده در صنایع شیمیایی در سراسر جهان استفاده می شود.

همچنین در ساخت کارد و چنگال و ابزار جراحی و دندانپزشکی نیز استفاده می شود. تولید کنندگان استنلس استیل زیادی وجود دارند که به راحتی محصولات مورد نیاز را با حداکثر کارایی در اختیار شما قرار می دهند.

انواع مختلفی از استنلس استیل بر اساس ساختار آنها در بازار موجود است مانند استنلس استیل مارتنزیتی، استنلس استیل فریتی، فولاد زنگ نزن آستنیتی و غیره.

استیل فاقد خاصیت مغناطیسی است. همچنین آهنگری را می توان با فولاد زنگ نزن آستنیتی انجام داد. فولاد آستنیتی نسبت به فولاد فریتی جوش پذیری بالایی دارد. از بین تمام دسته های استنلس استیل، فولاد آستنیتی بهترین نوع استنلس استیل برای استفاده است.

در مقایسه با استنلس استیل فریتی و مارتنزیتی، نه تنها ضد خوردگی یا قابل جوش است، بلکه در برابر پوسته پوسته شدن مقاوم است و با حداکثر استحکام در برابر حرارت بالا مقاومت می کند.

ورق استیل ضد زنگ

ورق های فولادی ضد زنگ به طور گسترده در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا شکل دهی آن آسان است، سازگاری خوبی با کاربردهای فشار بالا دارد و استحکام زیادی ارائه می دهد.

ورق های استنلس استیل معمولاً برای تولید سینک، ظروف، کارد و چنگال، اقلام خانگی، کاربردهای صنایع سنگین در صنعت ساخت و ساز، حمل و نقل، دریایی، صنایع شیمیایی و غیره استفاده می شود. به دلیل استحکام شکل پذیری بالا می توان از استنلس استیل برای تولید فرم ورق مورد نیاز استفاده کرد.

صفحات استیل ضد زنگ

ورق های فولادی ضد زنگ به دلیل دوام، طول عمر و استحکام بالاتر در برابر خوردگی در صنایع مختلف از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این ها را می توان مطابق با الزامات در ماژول ها و شکل های مورد نیاز جعل کرد که آنها را همه کاره می کند. این رول چوبی است و دارای روکش صافی است که بر درخشندگی آن می افزاید. استوکست ورق های فولادی ضد زنگ در هند در بازار موجود است که صفحات فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا را در اختیار مخاطبان هدف قرار می دهد.

درجات ورق فولادی ضد زنگ

گریدهای مختلفی از صفحات و ورق های فولادی ضد زنگ موجود است مانند 201، 202، 204Cu، 304، 304L، 303، 316، 321، سری های 400 و غیره. یک گرید که همیشه برجسته است و بهترین در نظر گرفته می شود 304 است.

یک گرید دیگر از فولاد وجود دارد که برای تامین کنندگان صفحات فولادی ضد زنگ مطلوب است، یعنی 316. فولاد ضد زنگ 304 حاوی 18٪ کروم و 8٪ نیکل است و به عنوان یکی از محبوب ترین فولاد ضد زنگ در نظر گرفته می شود که در بازار موجود است.

فولاد ضد زنگ 316 حاوی 16 درصد کروم، 10 درصد نیکل و 2 درصد مولیبدن است. افزایش محتوای نیکل و گنجاندن مولیبدن به فولاد ضد زنگ 316 این امکان را می دهد که مقاومت شیمیایی بهتر و مقاومت در برابر خوردگی بهتری نسبت به هر فولاد ضد زنگ دیگر داشته باشد.

بنابراین، اگر به دنبال خرید صفحات و ورق های فولادی ضد زنگ از سهامداران فولاد ضد زنگ هستید، فقط این دو گرید فولاد ضد زنگ را خریداری کنید.

نتیجه

تعداد زیادی ورق و ورق فولادی ضد زنگ در گریدهای مختلف موجود است، بهترین را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

برای خرید ورق استیل با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان ما با شماره ۶۶۳۹۲۵۳۹ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید