هر آنچه در مورد شیرآلات استنلس استیل باید بدانید

شیرآلات استیل

همانطور که می دانید شیرآلات استنلس استیل یکی از کاربردی ترین و مهم ترین انواع شیرآلات صنعتی هستند. در مطالب قبل شما را با برخی از مهم ترین کاربرد ها و ویژگی های این نوع شیرآلات آشنا کردیم. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خصوصیات شیرآلات استنلس استیل بیشتر صحبت کنیم و شما را با برخی از کاربرد های آن ها آشنا کنیم.

اگر شغل و حرفه شما مرتبط با سیستم های جریان سیالات و آب می باشد حتمی از فواید شیرآلات استنلس استیل اطلاع دارید.

برخی از شیرآلات با چرخاندن نیم دور بسته و باز می شوند. این شیرآلات به اصطلاح بال والو هستند.

با باز و بسته کردن این نوع شیر آلات می توانید جریان آب و همچنین سایر مایعات را به راحتی قطع و وصل کنید. برای قطع و وصل گاز نیز می توان از این نوع شیرآلات استفاده نمود.

شیر های بال والو کاربرد های بسیار زیادی دارند و اگر جنس آن ها از استنلس استیل باشد دوام و مقاومت بسیار بالایی نیز خواهند داشت.

یکی از دلایلی که برای ساخت شیرآلات از استنلس استیل استفاده می شود استحکام بسیار بالای آن است. استنلس استیل از مس، برنج، چدن و بسیاری از فلزات دیگر بسیار مقاوم تر است.

استنلس استیل در برابر فشار، دما و همچنین خوردگی بسیار مقاوم و با دوام است.

تنها نکته ایی که در مورد این نوع شیرآلات می توان گفت قیمت آن است که کمی از سایر شیرآلات بالاتر می باشد. البته اگر به دنبال محصولات با کیفیت هستید بهتر است از همین شیرآلات استفاده کنید.

تحمل فشار بالا، خاصیت ضد خورندگی و همچنین بسیاری از نکات مثبت دیگر این شیرآلات باعث شده است تا مورد استقبال بسیاری افراد قرار گیرد.

برای تهیه بهترین انواع شیرآلات استنلس استیل می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید